Marine agency “Epsilon Maritime Services LTD”

Морське агентство “Епсілон” було засновано у 2002 році. Головною метою нашого агентства є надання висококваліфікованих послуг з працевлаштування моряків на суднах іноземних судновласників.

Щороку наша агенція отримує багато сприятливих відгуків та рекомендацій не тільки від судновласників, але також від людей, без яких не важливе існування нашої компанії. Ці люди –  моряки.

Агентство на даний момент оптимізує вміння лідирувати серед великої кількості компаній, що займаються працевлаштуванням, шляхом представлення конкурентноспроможних послуг, що відповідають вимогам споживачів.

Співробітники Морського агенства “Епсілон” докладають усіх зусиль, щоб поліпшити організаційну структуру завдяки ефективній роботі та виконанню завдань посередництва та зайнятості. Ми усвідомлюємо свою роль і відповідальність, тому наш основний фактор успішного бізнесу – це людський елемент. Це трактує моряка насамперед як людину, а потім як клієнта, що шукає роботу. В офісі на вас чекає тепла та природна атмосфера. Велика увага приділяється проблемам моряків та їх сім’ям.  Досвідчені менеджери, чарівні дівчата-оператори, завжди готові консультувати за усіма питаннями та робити все можливе для успішного працевлаштування  кожного клієнта.

Наша компанія співпрацює з такими судновласниками як: Naftomar, Navios, Pliades, Franco Company Naviera, Chartworld, Livanos, White Sea та ін.,  I має достатньо ресурсів для співпраці з новими клієнтами.